Parsiyel Taşıma Hizmetleri

Parsiyel Taşıma Hizmetleri

Parsiyel Taşıma Hizmetleri nedir? 

Birbirinden farklı kurum ve kuruluşların ürünlerinin aynı ulaşım aracı ve konteynerlerde, ortak varış noktasına gönderilmesini sağlayan bir taşıma yöntemidir. 

Bu taşıma sistemi sayesinde ulaşım giderlerini minimum düzeye indirme imkânınız vardır.  

Ayrıca normal şartlarda ulaşım masraflarınızı tek başınıza üstlenmeniz gerekirken, bu hizmeti kullanarak bir bakıma başka firmalarla paylaşmış olacaksanız. 

Az miktarda ürün taşımacılığı yapan firmaların harcamak zorunda olduğu ücretlerin fazla olması sebebiyle, sevkiyatlarda ekonomik olarak kaçınılmaz bir çözüm kaynağı olması cazibesini her geçen gün arttırmaktadır.  

Muhataplarınızın fazla olacağını düşündüğünüz zaman, kalkış noktasından varış noktasına kadar titizlikle çalışan, bu alanda kendini kanıtlamış ve her aşamada müşteri odaklı düşünen firmamızı seçmeniz hem ekonomik hem de kaliteli bir seçim olacaktır. 

Parsiyel Taşıma Hizmetleri deneyimli kişiler ve firmalar tarafından yapılmadığı takdirde, ne kadar fiyatları daha ekonomik gelse de dağıtım işlemlerinden yaşanan aksaklıklar size sevkiyatın gecikmesi ayrıca ürünlerinizin zarar görmesi hatta kaybolmasıyla dahi sonuçlanabilir. 

Müşterilerimizin genelde sorduğu sorulardan en önemlisi de az sayıda ürün sevkiyatı hizmeti almanın, hizmet sürdürülürken yaklaşımı ne denli değiştirebileceğiydi. 

Firmamız olarak bunu içtenlikle belirtmeliyiz ki her müşterimize eşit şekilde yaklaşmaktayız. Hizmet aldığınız takdirde ürününüzün miktarının az olması sevkiyatınızı daha ağırdan alacağımız anlamına gelmemektedir. 

Tüm kalkış ve varış noktalarımızda İlk giren ürünü ilk olarak çıkmasını temel alan LIFO yöntemini kullanmaktayız. 

Sağladığımız bütün hizmetlerde ürünleri türü ve kalitelerine göre sınıflandırmaktayız. Bir başka deyişle kırılgan zarar görmesi muhtemel olan bir ürün sevkiyatı düşünmeniz durumunda Parsiyel Taşıma Hizmetleri planlarımızı sizlere göre düzenlemekte, %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. 

Taşıma organizasyonlarımızda bu politikalarımız sebebiyle herhangi bir karışıklıktan ziyade, hatalarda olmaması için gayret ve çaba sarf ediyoruz. 

Siz değerli müşterilerimize bunları sunarken en düşük maliyetle en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 çözümler üretmekteyiz. 

Ürünlerinizin en güvenilir ve hızlı biçimde sevkiyatını düşünüyorsanız Parsiyel Taşıma Hizmetleri firması olarak deneyimli ekibimiz, uzman çözüm ortaklarımız ve son teknoloji araç gereçlerimizle, ürün sevkiyatlarınızı titizlik ve muazzam disiplinle yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz