Kuru Gıda Taşımacılığı

Kuru Gıda Taşımacılığı

Kuru Gıda Taşımacılığı E-ticaretin yayılması ve tüketicilere ulaşma olanaklarının artması sayesinde, son yıllarda tedarik zincirinin önemli yapı taşlarından biri olarak etkilemiştir. E-ticarete daha fazla odaklanmak ayrıca yoğun pazar rekabetinin yaratılmasıyla, perakendeciler daha hızlı teslimata sahip şirketimizi tercih etmiştir. Tüketicilere sunulan ürünlerin kalitesi ve tezgâhtaki tazeliğini büyük oranda artırarak tüketici memnuniyetinin artmasını amaç edindik. 

 Gıdaların kalitesinden ödün vermeyen ve güvenliğini zora sokmamak, gıda satma endüstrisinin başarısının ardındaki temel neden olmasına rağmen, genellikle Kuru Gıda Taşımacılığı olarak kabul edilmektedir. Soğuk zincir, gıdaları uzun süre taze tutma ve gıda ürünlerinin kalitesi konusundaki şüpheleri ortadan kaldırma işlevi görür. Yine de, soğuk zincirde taşınan tüm gıda ürünlerinin yaklaşık% 25'i, sıcaklık ve ürün bozulmalarında dalgalanmalara yol açmakta bütünlük ihlalleri nedeniyle her yıl milyonlarca ton israf edilmektedir. 

Kuru Gıda Taşımacılığı, soğuk zincire tam adapte olmuş bir endüstridir ve hava taşımacılığındaki sorunlara rağmen, özellikle gıda ürünlerinin büyük bir çoğunluğunun geçici olarak taşınmasını ayriyeten sıcaklıklarındaki değişimlere daha iyi tolerans göstermesi nedeniyle en dayanıklı yol olarak kabul edilebilir. Çok sayıda tedarikçiden büyük miktarda talep edilebilecek gıda ürünlerinin alınabildiği, depolandığı, sınıflandırıldığı ve ilgili mecralara gönderilmesine bağlı tesisler sağlayarak soğuk zincir lojistiğindeki en etkili bağlantılardan birini temsil etmekte, soğuk zincir dağıtım merkezlerinde saklanmaktadır. Bu tesisler genellikle sadece birkaç depolama alanına sahiptir 

Perakende gönderim yapan şirket müşterilerimizin, özellikle daha standart ve zor taşıma şartlarına göğüs gererek uymakta kalitenin ışığında ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Ve sırayla, bu bilgiyi mümkün olan en etkili girişimlerle analiz etmekte, yeni stratejiler üreterek senkronize bir şekilde operasyonlar oluşturmak için gece gündüz bilgi üretimi yapmaktayız. Uzun süredir edindiğimiz deneyime sahip olan Kuru Gıda Taşımacılığı, perakende firmalar için gelen ve giden taşımayı desteklemek üzere basit hizmet ağımız ve başarılı teslimatlar yürütmek için perakende müşterilerimizle birlikte çalışmaktayız. Teslimat firması ve alıcı tabanı arasında kaliteli yolu belirlemek ve ürünlerin doğru zamanda, doğru yere ve uygun maliyette teslim edilmesini sağlamak için müşterilerimizle devamlı iletişim halinde bulunmaktayız. 

 

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz