Adana Frigo Kamyon

Adana Frigo Kamyon

Adana Frigo Kamyon taşıma operasyonlarında tam anlamıyla köklü çözümler sunmaktadır. Her biri alanında değerli uzmanlarımız taşıma sürecini optimize etmek ve işletmenizin bütçesini en ekonomik olarak kullanmanıza katkıda bulunmak için taşıma harcamalarınızı minimuma indirmeyi hedeflemekte ve fiyat politikalarımızda akranlarımıza oranla üst düzey bir şeffaflık sunmaktayız. Lojistik destek sağladığımız tüm şirketlere bir müşteri olarak bakmaktan çok operasyonel ortaklarımız olarak değerlendirmekte, hizmet kalitemizi ve performansımızı bu yolda arttırmaktayız. Bu faaliyetlerimiz dolayısıyla gerek sektörel gerekse de sektör dışı geri bildirimlerimizi çok olumlu bulmaktayız. Çoğu zaman, müşterilerimize standartlara bağlı kalmayarak daha üst düzey seçenekler sunmaktayız 

Adana Frigo Kamyon özellikle yüksek sıcaklık, yüksek basınç veya ısıya duyarlı materyal uygulamalarındaki farklı talepler için çağı yakalayan çalışmalar icra etmekte uzmanlığından yararlanılması sebebiyle kalitesinden ve imajından asla ödün vermemektedir. Deneyimli çalışan ekibimizle birlikte kesin ve kalıcı bir çözüm kavramı üretmekteyiz. Bağımsız bir işletme şirketi olduğumuz için müşterilerimize iletişim, yenilik, mühendislik, üretim ve teslimat konularında maksimum esnekliğe sahibiz. 

Adana Frigo Kamyon sıcaklığa duyarlı bir ürün taşıdığında, ilk önce özelliklerini değerlendirerek başlamakta çünkü hayati önem taşımaktadır. Önemli bir diğer husus, ürünün, istenen sıcaklıkta olması gereken sıcaklık ayarlamaları ile ilgilidir. Soğuk zincir cihazları genellikle sıcaklığı sabit tutmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle bir sevkiyat hazırlanıp yeteri kadar özen gösterilmediği takdirde hüsran yaratır şekilde performans gösteremezler. Diğer karşılaşılan sorunsa, gönderinin varış yeriyle alakalıdır. Gönderinin teslimat güzergâhı boyunca aşırı soğuk veya sıcaklığa maruz kalması gibi hava koşullarını saptamak gerekir. Kendi güç ünitesine sahip bir soğutucuyu kullanmak genellikle bu endişeleri azaltır. Sıcaklığa duyarlı yükü taşıyan yük birimi standartlara uygun olarak hazırlanmalıdır. 

 

Adana Frigo Kamyon yaklaşımımızın 7 temel unsuru bulunmaktadır: Motivasyonu yüksek ve alanında iyi bir eğitime sahip nitelikli takım arkadaşlarına sahip olmak, şeffaf ve birbiriyle bütünleşmiş taşıma projelerine dâhil olmak, kaynaklarımızın korunmasında doğanın korunmasına yardımcı olmak, teknolojik gelişmelere kayıtsız kalmayarak aktif olarak en modern bilişim teknolojilerini kullanabilmek, filomuzdaki araçların emsallerine oranla daha üst teknoloji standartlara sahip olabilmesi ve son olarak bütün taşıma organizasyonlarının durağan olmadan iyileştirilmesi gelmektedir. 

 

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz