Adana Frigo Taşımacılığı

Adana Frigo Taşımacılığı

Adana Frigo Taşımacılığı dâhilinde hizmet veren firmamız, lojistik alanında lider yeteneklere sahip Türkiye’nin en çeşitlendirilmiş hizmet seçeneklerine sahip teslimat işletmesidirŞirketimizin küresel işgücü, geniş ve çeşitli müşteri profillerine hizmet vermekte ayrıca tüketicilere hızlı hizmetler sunulmasına yardımcı olmaktadır 

Küresel soğuk zincirde 2020’ye kadar % 13,9 oranın yıllık büyüme öngörülmekte ve soğuk taşımacılık faaliyetleriyle, raf ömrü % 50’ye kadar artmaktadır. Güvenlik konusundaki güncel düzenlemeler, soğuk zincir taşımacılığının büyümesinde önemli bir faktör olmasına rağmen, küreselleşme ve yenilik çok daha önemli bir rol oynamaktadır. Soğuk hava taşımacılığındaki teknolojik ilerleme, daha az gelişmiş ülkelerin bozulabilir ürünlerini uzak pazarlarda satabilmelerine faydalı olmaktadır. 

Donmuş ürünler ve sıcaklığa etkileşimli ürün akışlarının ele alınmasında yer alan bütün taşıma hizmetlerinde yoğun çaba sarf etmekteyiz. Ürünlerin girişinden itibaren, depolanmasını ve teslimat noktalarına gönderilmesini hem yerel hem de uluslararası olarak yönetmekteyiz. Mevcut hizmet kalitemiz itibariyle müşterilerimize ihtiyaçları dâhilinde kalıcı çözümler sunmaktayız. Müşterilerimiz, fiyat politikalarımız dolayısıyla ekonomik fırsatlardan da yararlanmaktadır. 

Adana Frigo Taşımacılığı yapılacak olan her türlü nakliyatın planlanmasında uzmandır. Uluslararası standartlara sahip olması tercih edilmesinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır 

Taşımacılık işlemlerinde kullanacağımız donanım ve araç gereçleri büyük dikkatle seçmekteyiz. Sadece kalite kriterlerimizi yerine getirmekle kalmıyor, aynı zamanda şirket felsefemize uygun olarak tüketici memnuniyetini de hedefleyip çalışmalarımızı bu yönde arttırmaktayızAdana Frigo Taşımacılığı  hizmetine sürekli ihtiyaç duyan firmalar sayesinde endüstrimize oldukça fazla fayda sağlamayı görev edinmekteyizTakım arkadaşlarımız, ürününüzü nasıl taşınacağını bilen ve teslim koşullarında gereken temel donanıma sahip insanlardırMüşteri memnuniyetini sağlayabilmeleri için sürekli olarak eğitilmekte ve kendilerini alanlarında sağlam bir vizyonla geliştirmektedirler. Şirketimiz bu sayede tüm organizasyonlarında başarı ve beğeni sağlamaktadır. 

Adana Frigo Taşımacılığı  yapılanmasının kalite standartları servis, teknik uzmanlık ve öneri konusunda da hizmet vermektedirHizmet çözümünde uzman çalışanlarımız, kurumsal taşıma işleriniz ve referans istemeniz durumunda size yardımcı olmaktan oldukça mutluluk duyacaktır.  

Çevrimiçi internet sitemizi kullanmak çok kolaydır, size gerekli tüm taşımacılık hizmetlerini, ayrıntılı taşıma planlarını ve hizmet ağını sunabilecektir. Müşterilerimi olarak doğru nakliyat ve fiyatlar için çözüm yolu bulmak sadece birkaç tık uzaklıktadır. 

 

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz