Adana Soğuk Taşıma

Adana Soğuk Taşıma

Adana Soğuk Taşıma faaliyetlerinin çoğunu bozulabilen gıdalar oluşturmaktadır. Süt ürünleri gibi bozulabilen ürünlerin, taşıma sırasında kırılmaması için dikkat edilmesi gerekmektedir. İdeal sıcaklık Aralığı 3 ° C ile 4 ° C arasında olmalıdır. Bu referans aralıkları, gıda güvenliği için öneli olduğu kadar ürün kalitesi için de geçerlidir. Bu benzerlikte ürünlere sahipseniz bizimle çalışmak büyük oranda işinizi kolaylaştıracaktır. Bozulabilir maddelerin deniz yoluyla taşınması sırasında soğuk zincir yönetiminin temel bir özelliği vardır. Bir diğer unsur taşıma şirketlerinin soğuk zincirin ihlal edilmediğini gösteren doğru ve tam sıcaklık verilerine ulaşma kabiliyetidir. Bu gibi durumlarda, içindeki sıcaklığı izleyen ve kontrol eden sıcaklık izleyici sensörlere sahip soğutuculu kapların kullanılması ve geçici bir elektrik kesintisi olması durumunda herhangi bir kırılmaya karşı önlem alınması müşteri memnuniyet için önemli olmaktadır. 

Çiçekler, avokadolar, muzlar ve domatesler gibi bozulabilirler için, teslimat süreleri nihai varış noktasına geldiğinde,  satışa uygun olmalarını sağlamak için bir olgunlaşma süresi kullanılmaktadır. 

Adana Soğuk Taşıma bununla birlikte, soğuk zincir lojistiğindeki ilerlemesine ve profesyonelleşmeye rağmen, bazı sorunların çözülmesi teknolojik olarak zor durumda bulunmaya, devam etmektedir. Meyve ve sebze gibi bozulabilen ürünlerin teslimatlarıyla ilgili temel faktörlerden biride, taşıma sırasında yetersiz sıcaklık sebebiyle bozulmakta ve israfa neden olmaktadır 

Sizlerde bu tip durumlara maruz kalmamak için bizi tercih edebilirsiniz. 

Adana Soğuk Taşım , tedarik zincirinizi başarılı bir şekilde yönetebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kanıtlanmış çözümler ve taşıma sırasındaki başarının karışımını sunmaktadır. Bu yüzden çok fazla sayıda şirket üstün teslimat yönetiminde firmamızın hizmetlerine güvenmektedir. Sektörel bakış açımız, esnek, yenilikçi, teknolojik taşıma yapmakderinlemesine sevkiyat analizlerine zaman ayırmak ve tahmin edilebilenden daha iyi sonuçlar elde etmek için lojistik ağımızı sürekli geliştirmek. 

 Adana Soğuk Taşımaürün teslimatlarının akışını ve yönetimini iyileştirerek diğer rakiplerinizle rekabet avantajı geliştirmek ve firmanızı destekleyen eksiksiz bir teslimat ağı çözümlerini paketleyerek sunar. Taşıma zinciri danışmanlarımız, karşılaştığınız durumlarla ilgili zorlukları anlamak için sizinle birlikte çalışmakta ve bunları aşmak için pratik ve etkili çözüm yolları geliştirmektedir.  

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz